خرید زعفران نگین صادراتی با مناسبترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار خرید و فروش زعفران صادراتی:بهترین زعفران صادراتی ایران؟خرید زعفران صادراتی با مناسبترین قیمت:فروش زعفران صادراتی با برگه آزمایش:قیمت کیلویی انواع زعفران صادراتی:قیمت مثقالی زعفران صادراتی:قیمت روز زعفران صادراتی در تهران:
خرید زعفران نگین صادراتی

خرید زعفران نگین صادراتی با مناسب ترین قیمت از کجا امکان پذیر است؟ آیا با بازار خرید و فروش زعفران صادراتی و نحوه صادرات زعفران آشنایی دارید؟

مرکز فروش زعفران صادراتی به همراه برگه آزمایش کجاست؟ قیمت کیلویی و مثقالی زعفران نگین صادراتی چقدر است؟

اگر قصد خرید زعفران نگین صادراتی را دارید و اطلاعات چندانی درباره زعفران ندارید و می‌خواهید از قیمت زعفران درجه یک با خبر شوید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

 

 قیمت روز زعفران قائنات

بازار خرید و فروش زعفران صادراتی:

در بازار فروش زعفران توزیع کنندگان و مراکز پخش زعفران فراوانند. از مغازه دار هایی که در داخل شهرها و روستاها در حوزه خرید و فروش زعفران کار می کنند گرفته تا شرکت های بزرگ عرضه کننده زعفران و صادرکنندگان عمده زعفران که تمرکز اصلی شان روی خرید کیلویی زعفران و صادرات به خارج از کشور است.

پس از برداشت زعفران از مزارع؛ کشاورزان زعفران را به مراکز فروش زعفران در شهر خود عرضه می‌کنند. سپس خریداران عمده زعفران اقدام به خرید کیلویی زعفران از عمده فروشی های زعفران می نمایند.

زعفران به صورت فله و بسته بندی شده با نام های مختلف وارد بازار می شود که شما هم در بازار خرید و فروش زعفران نام‌هایی مانند زعفران گلیران، زعفران بهرامن، زعفران سحرخیز، زعفران مشهد و زعفران قائنات را شنیده اید.

کسانی که تجربه چندانی در زمینه خرید زعفران نگین صادراتی ندارند می‌خواهند بدانند کدام زعفران بهتر است و قیمت زعفران چقدر است. در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بهترین زعفران صادراتی ایران؟

 قیمت زعفران نگین

قبلا گفتیم که زعفران از کشاورز خریداری شده و با نام های مختلف در بازار عرضه می شود. درنتیجه اینکه کدام برند زعفران بهتر است مثلاً زعفران بهرامن بهتر است یا زعفران قاینات و… ارتباطی به خود زعفران ندارد.

بگذارید بیشتر توضیح دهیم. زعفران تولید شده در منطقه قائنات که به زعفران قاینات مشهور است توسط کشاورز به بازار عرضه می شود. سپس صاحبان شرکت ها و مراکز پخش زعفران همین زعفران را با نام شرکت خود عرضه می کنند.

برای اینکه بفهمیم کدام زعفران بهتر است به کیفیت زعفران باید توجه کنیم و این که ویژگی های ظاهری و شیمیایی زعفرانی که قصد خرید آن را داریم چیست. در بین انواع زعفران در بازار، زعفران سوپرنگین بهترین زعفران صادراتی ایران شناخته می شود.

خرید زعفران صادراتی با مناسبترین قیمت:

 خرید زعفران درجه یک امروز

زعفران به چهار نوع شامل زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم بندی می شود. هر کدام از انواع زعفران؛ ویژگی های خاص خود را دارد و به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شود به عنوان مثال زعفران سرگل درجه یک یا پوشال درجه یک.

نکته اینجاست که زعفران پوشال درجه یک دارای سفیدی است اما زعفران سرگل درجه یک، فاقد سفیدی است. از همین جا باید متوجه شده باشید که ملاک درجه یک بودن زعفران تنها تمام قرمز بودن زعفران نیست چرا که بسته به نوع زعفران ممکن است مقداری سفیدی در زعفران وجود داشته باشد.

به طور کلی در تمام انواع زعفران، زعفرانی که دارای کلاله های درشت تر باشد یعنی زعفران خرد و شکسته شده نباشد مرغوب تر است. همچنین هر چقدر زعفران قدرت رنگ دهی بالاتری داشته باشد و از عطر و بوی بیشتری برخوردار باشد از نظر درجه کیفیت بالا تر و مرغوب تر است.

برای خرید زعفران نگین صادراتی با مناسبترین قیمت با ما تماس بگیرید.

فروش زعفران صادراتی با برگه آزمایش:

 فروش زعفران ویژه صادرات

زعفران صادراتی باید دارای بالاترین کیفیت باشد و معیارهای لازم برای استانداردهای بین المللی را داشته باشد. مجوز صادرات زعفران به محصولی داده می شود که از نظر این استاندارها مورد تایید باشد یعنی زعفرانی خالص و بدون افزودنی و مواد شیمیایی باشد.

انواع زعفران نگین صادراتی و سرگل صادراتی و پوشال درجه یک صادراتی در مراکز فروش عمده زعفران عرضه می شود.

اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید بهترین انواع زعفران را که از نظر استاندارد های بین المللی آزمایش شده و مورد تایید است، از شرکت ما خریداری کنید.

فروش زعفران صادراتی با برگه آزمایش در شرکت ما محدودیتی نداشته و خرید زعفران به صورت عمده و کیلویی و نیز به صورت فله و بسته بندی شده امکان‌پذیر است.

قیمت کیلویی انواع زعفران صادراتی:

 قیمت زعفران یک کیلویی

محاسبه قیمت زعفران بستگی به نوع، درجه کیفیت و بسته بندی زعفران دارد. برای اطلاع از قیمت کیلویی انواع زعفران صادراتی می توانید با ما تماس بگیرید.

نمودار قیمت زعفران از گران به ارزان شامل زعفران نگین صادراتی، نگین ممتاز، سرگل صادراتی، سرگل ممتاز، پوشال قلمدار، پوشال معمولی و زعفران دسته می باشد.

با افزایش حجم خرید زعفران؛ قیمت زعفران مناسب‌تر محاسبه می‌شود بنابراین قیمت زعفران کیلویی ارزان تر از قیمت زعفران گرمی است.

قیمت مثقالی زعفران صادراتی:

 قیمت زعفران مثقالی امسالی

قیمت زعفران ممکن است روزانه تغییر کند چرا که زعفران محصولی صادراتی است و نوسانات قیمت ارز، وضعیت صادرات و میزان تقاضای خرید زعفران روی قیمت زعفران تاثیر گذار خواهد بود. مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت زعفران کیفیت آن است.

شاید بپرسید کیفیت زعفران را چه معیارهایی تعیین می کند؟

  • ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران
  • نازک یا ضخیم بودن کلاله ها
  • عیار و قدرت رنگ دهی زعفران
  • وجود سفیدی در انتهای کلاله ها
  • میزان فر خوردگی رشته ها

بر اساس موارد گفته شده درجه کیفیت زعفران صادراتی تعیین می شود. سپس بسته به اینکه زعفران صادراتی در چه بسته بندی عرضه می شود قیمت آن متفاوت خواهد بود. از آنجا که قیمت زعفران نوسان دارد و روزانه تغییر میکند برای اطلاع از قیمت مثقالی زعفران صادراتی می توانید الان با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران صادراتی در تهران:

 قیمت زعفران در تهران امروز

قیمت زعفران نگین صادراتی در مشهد و تهران و سایر شهر ها ممکن است کمی با همدیگر متفاوت باشد. در استان‌هایی مانند خراسان رضوی و جنوبی که اکثر مردم شان کشاورز هستند و زعفران تولید می کنند، قیمت زعفران ارزان تر از استان هایی است که زعفران در آنجا کاشت نمی شود.

گرچه امروزه حتی در تهران پایتخت هکتارها زمین زیر کشت زعفران رفته است اما هنوز هم در استان‌های خراسان رضوی و جنوبی 90 درصد سهم تولید زعفران در کشور را دارند.

اکثر مراکز فروش زعفران در تهران خودشان تولیدکننده زعفران نیستند و زعفران را از مراکز فروش عمده زعفران در استان های خراسان و… تامین می‌کنند.

بسیاری از مراکز پخش زعفران نیز زعفران سایر برند ها را عرضه می کنند و به عنوان نمایندگی پخش زعفران فعالیت دارند.

بنابراین قیمت روز زعفران صادراتی در تهران ممکن است کمی بالاتر باشد چرا که هزینه های حمل و نقل و انبارداری و… که مربوط به واسطه ها هستند به قیمت پایه اضافه می شود.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای نامی
شماره تلفن زعفران خراسان شماره موبایل: 09153363948
واتس آپ زعفران خراسان واتس آپ: 09153363948
کانال تلگرام زعفران خراسان تلگرام: ورود به کانال تلگرام

قیمت روز زعفران فروشگاه خراسان

لیست قیمت روز زعفران

در این قسمت شما میتوانید قیمت روز زعفران را به صورت فله و کیلویی مشاهده کنید.
1: سعی کرده ایم قیمت روز زعفران را در بازه 2 تا 3 روز کاری بروز رسانی کنیم.
2: برای اطمینان از قیمت لحظه ای پیشنهاد میکنیم با کارشناس ما تماس بگیرید.
3: تمامی قیمت ها به تومان میباشد.
4: چون عمده فروش هستیم حداقل مقدار سفارش خرید زعفران یک کیلو میباشد.
5: حداقل مقدار سفارش جهت نمونه 100 گرمی میباشد.
نام محصولقیمت هر کیلو زعفران
زعفران نگین صادراتی68 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران نگین65 میلیون تومان
زعفران سرگل59 میلیون و 700 هزار تومان
زعفران پوشال58 میلیون و 500 هزار تومان
اقای نامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

اقای نامی

اقای نامی

مدیر فروش

سلام، به کمک نیاز دارید؟ لطفا تماس بگیرید.

پیام در واتساپ