خرید زعفران مشهد به صورت فله و بسته بندی

قیمت خرید زعفران مشهد به صورت فله و بسته بندی شده هر کدام چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران فله آزمایش شده و تضمینی را دارید؟ قیمت یک گرم زعفران مشهد و قیمت هر مثقال زعفران مشهد به صورت بسته بندی شده در بازار چقدر است؟ چگونه می توان از قیمت لحظه ای زعفران مشهد مطلع شد؟

خرید زعفران فله

خرید زعفران فله آزمایش شده:

با توجه به اینکه سود فروش زعفران زیاد است افراد زیادی به خرید و فروش زعفران روی می‌آورند. بازار فروش داخلی زعفران به دو صورت فله و بسته بندی شده می باشد. فروش زعفران فله برای مصارف صنعتی کاربرد دارد.

آیا قصد خرید زعفران مشهد بصورت فله ای و کیلویی را دارید می توانید انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال را با درجه کیفیت های متفاوت متناسب با حوزه کاریتان خریداری کنید.

خریداران زعفران همواره از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران فله دغدغه خاطر دارند. در همین راستا شرکت ما برای خریداران عمده زعفران‌؛ برگه آزمایش زعفران را نیز تقدیم شما می کند.

زعفران فله در شرکت ما آزمایش شده و نتیجه آزمایشات به مشتریان ارائه می شود تا از بابت کیفیت و اصل بودن آن اطمینان داشته باشند.

خرید زعفران مشهد بسته بندی شده:

خرید زعفران بسته بندی

بسته بندی زعفران در ظروف متنوعی انجام می شود. هدف از بسته بندی زعفران حفظ کیفیت زعفران در طول مدت نگهداری آن است. زعفران بسته بندی برای مصارف خانگی، کادویی و… استفاده می‌شود.

در کنار زیبایی طرح ها و اشکال بسته بندی زعفران، باید از ظروف مناسب برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و نور به زعفران استفاده کرد.

زعفران‌ باید در جای سرد، خشک و به دور از نور و رطوبت قرار گیرد چرا که این عوامل باعث تغییر رنگ و طعم زعفران به مرور زمان می شود و از کیفیت زعفران می‌کاهد.

شما میتوانید انواع زعفران را در بسته بندی های پاکتی، ظروف پلی استایرن و خاتم فلزی در وزن‌های گرمی و مثقالی خریداری کنید.

مهم ترین نکات هنگام خرید زعفران فله:

افرادی که به تازگی وارد حوزه زعفران شده‌اند می‌خواهند بدانند چگونه می توان به کیفیت زعفران فله پی برد؟

هر کدام از انواع زعفران ویژگی های خاص خود را دارد پس نمی‌توان یک معیار را به همه انواع زعفران تعمیم داد مثلا زعفران پوشال سفیدی هم دارد ولی زعفران سرگل و نگین تمام قرمز هستند پس نمی‌توان گوهر زعفرانی که تمام قرمز است با کیفیت است.

به طور کلی در همه انواع زعفران هر چقدر کلاله های زعفران کیفیت بالاتری داشته باشند یعنی قلم درشت تر باشند، طویل تر باشند و شکسته شده نباشد، سفیدی کمتری در انتهای رشته ها وجود داشته باشد و رنگ زعفران خوشرنگ با شد و قرمز تیره رنگ نباشد، زعفران از کیفیت خوبی برخوردار است.

برای خرید زعفران مشهد به صورت فله و تضمین شده با ما تماس بگیرید.

 خرید زعفران فله قیمت زعفران گرمی

قیمت زعفران گرمی مشهد:

قیمت هر گرم زعفران به صورت فله با قیمت هر گرم زعفران بسته بندی شده متفاوت است. معیار اصلی تعیین قیمت زعفران گرمی، نوع زعفران و درجه کیفیت آن است.

بسته به اینکه زعفران در چه نوع بسته بندی عرضه شود؛ قیمت یک گرم زعفران متفاوت خواهد بود.

یکی از پر فروش ترین بسته بندی های زعفران در بازار داخل؛ بسته بندی پاکتی می‌باشد. ارزان قیمت بودن و سبک بودن این نوع بسته بندی سبب شده در بسیاری از فروشگاه ها؛ زعفران یک گرمی با بسته بندی پاکتی عرضه شود.

قیمت یک گرم زعفران سرگل درجه یک ۱۰۵۰۰ هزار تومان و قیمت یک گرم زعفران نگین درجه یک ۱۱۴۰۰ هزار تومان با بسته بندی پاکتی به بازار عرضه می شود.

همچنین قیمت یک مثقال زعفران سرگل ۴۲هزار تومان و قیمت هر مثقال زعفران نگین ۴۶ هزار تومان با بسته بندی پاکتی می باشد.

قیمت لحظه ای زعفران مشهد:

قیمت لحظه ای زعفران در مشهد قیمت زعفران مشهد

بازار زعفران مشهد به دو علت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اول این که مشهد مرکز استان خراسان رضوی بوده که یکی از بزرگترین استان‌های تولیدکننده زعفران است استان های خراسان جنوبی و رضوی ۹۰ درصد سهم تولید زعفران را دارند.

دوم چون مشهد قطب مذهبی کشور است که گردشگران خارجی و زائرین زیادی دارد، زعفران خراسان سوغات این استان محسوب می شود.
قیمت زعفران در مشهد برای فعالان حوزه زعفران مهم است.

برای خرید زعفران مشهد و اطلاع از قیمت زعفران مشهد میتوانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

خرید زعفران قائنات فله ای با ضمانت

خرید زعفران قائنات فله ای با ضمانت از کجا امکان پذیر است؟ چگونه به کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟