خرید زعفران کیلویی صادراتی با قیمت ارزان

خرید زعفران کیلویی صادراتی با قیمت ارزان از کجا امکان پذیر است؟ هنگام خرید زعفران عمده در مقادیر کیلویی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ ویژگی های زعفران صادراتی چیست آیا با مراحل صادرات زعفران و قوانین آن آشنایی کامل دارید

صفر تا صد صادرات زعفران:

صفر تا صد صادرات زعفران

 اولین مرحله برای صادرات زعفران بازاریابی کشور مورد نظرتان می باشد بعد از پیدا کردن مشتری و خرید زعفران مطابق درخواست مشتری نوبت به اخذ مجوزهای صادرات زعفران می‌رسد.

کارت بازرگانی، گواهی استاندارد، گواهی بهداشت و گواهی قرنطینه دامی نباتی از جمله مجوزهای لازم برای صادرات زعفران می باشد. هرکدام از مجوزها را باید از نمادهای مربوط به خود اخذ نمایید سپس به گمرک محل صدور زعفران مراجعه کنید.

در گمرک، اظهارنامه صادراتی زعفران تکمیل می شود که در آن مشخصات زعفران شامل نوع، وزن بسته بندی، ارزش محصول و… بطور کامل قید می‌شود.

سپس مشخصات زعفران توسط ارزیاب در گمرک بررسی و سپس تایید می شود. پس از پرداخت تعرفه های گمرکی و تشریفات گمرکی شما می‌توانید زعفران را به کشور مورد نظر ارسال نمایید. 

بهترین کشورهای صادر کننده زعفران در جهان:

بر اساس گفته معاون وزارت کشاورزی ایران، سهم ایران در تولید کل زعفران دنیا ۹۲ تا ۹۵% می‌باشد.

محاسبه شاخص حداکثر پتانسیل صادراتی زعفران ایران نشان می دهد 12 کشور اسپانیا، ایتالیا، آمریکا، سوئد، فرانسه،‌ عربستان سعودی، سوئیس، ژاپن، تایلند، استرالیا، آرژانتین و آلمان بیشترین پتانسیل وارداتی زعفران از ایران دارند.

برای خرید زعفران کیلویی صادراتی و معرفی بهترین زعفران متناسب با کشور موردنظرتان هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.

معرفی مجوزهای صادرات زعفران:

مجوزهای صادرات زعفران

قبلا توضیح دادیم که برای صادرات زعفران چه مراحلی را باید انجام دهید. مهمترین مرحله در صادرات زعفران گرفتن مجوز های لازم برای صادرات است. پس از بازاریابی زعفران باید مجوز های لازم جهت صادرات زعفران را تهیه کنید که عبارتند از: 

  • گواهی استاندارد 
  • گواهی بهداشت 
  • گواهی دامی نباتات 
  • ارائه کردن کارت بازرگانی 
  • معرفی نامه یا وکالتنامه اظهارکننده زعفران به گمرک 
  • صورت عدل بندی 

پس از اخذ مجوز صدور بایستی محصول را در گمرک ثبت کنید و سپس به صادر کردن کالای خود اقدام کنید.

خرید کیلویی زعفران با قیمت ارزان:

چگونه میتوان زعفران با کیفیت بالا را با قیمت ارزان خریداری کرد؟ با وجود تنوع قیمت فروش زعفران در بازار کیفیت های عرضه شده نیز متفاوت هستند.

معمولاً بسیاری از مراکز فروش زعفران برای اینکه مشتری بیشتری داشته باشند چند نوع زعفران را با هم مخلوط کرده و با قیمت ارزان به جای زعفران مرغوب می فروشند.

وجود زعفران تقلبی در بازار و عرضه زعفران بی کیفیت سبب شده اعتماد کردن به مراکز فروش زعفران دشوارتر شود. شرکت ما به عنوان تولید کننده زعفران مفتخر است انواع زعفران را بدون واسطه و با کیفیت بالا و تضمین شده به بازار عرضه کند.

چون خود تولید کننده زعفران هستیم و واسطه دیگری بین ما و مصرف‌کننده وجود ندارد؛ قیمت ها بسیار مناسب و کیفیت ها بسیار بالا هستند. با خرید زعفران کیلویی از شرکت ما زعفران خراسان مشتری همیشگی ما خواهید شد.  

خرید فله ای زعفران تضمین شده:

خرید فله ای زعفران تضمین شده

همانطور که توضیح دادیم تنوع محصولات در بازار زیاد بوده و اکثر مراکز فروش زعفران با واسطه فعالیت می‌کنند. ممکن است کیفیت ها پایین و قیمت‌ فروش زعفران بالا باشد.

در واقع افزایش تعداد واسطه ها از مرحله تولید زعفران تا مصرف، سبب افزایش کاذب قیمت زعفران می شود. همچنین فرصت تقلب در زعفران را نیز بیشتر فراهم می کند.

با خرید کیلویی زعفران فله از شرکت ما میتوانید از بابت کیفیت زعفران و اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید. انواع زعفران ابتدا به آزمایشگاه رفته و ازنظر استانداردهای بین المللی و مورد نیاز برای صادرات، مورد ارزیابی قرار می گیرد.

نتیجه آزمایشات نیز به خریداران عمده زعفران که قصد خرید کیلویی زعفران دارند تقدیم می‌شود.

برای اطلاع از قیمت زعفران و خرید زعفران کیلویی صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جهت خرید زعفران میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن زعفران قائنات شماره موبایل: 09159641840
واتس آپ زعفران قائنات واتس آپ: 09159641840
کانال تلگرام زعفران قائنات تلگرام: ورود به کانال تلگرام

درباره مدیر سایت

همچنین ببینید

خرید عمده زعفران فله با برگه آزمایش

خرید عمده زعفران فله با برگه آزمایش

اگر قصد خرید عمده زعفران فله رادارید در این مطلب توضیح خواهیم داد که هنگام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
نیاز به کمک دارید؟